wbijam.pl

Archiwum wiadomości dotyczących anime i powieści light novel Assassins Pride

[anime] Assassins Pride 09: „Wieczysty pakt”.

Już 5 grudnia o godzinie 23:30 (15:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 09. odcinek pierwszej serii anime Assassins Pride zatytułowany „Wieczysty pakt”. „Kuufa postanawia opowiedzieć Melidzie swoją przeszłość i ostatecznie, zamiast usunąć swojej uczennicy wspomnienia, razem z nią rusza do walki z przeciwnikiem. Dziedziczka głównej gałęzi rodu Angel wpada do kościoła, by przerwać ślub, jednakże...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w czwartek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.11.2019

[anime] Assassins Pride 08: „Testament pewnego szkieletu”.

Już 28 listopada o godzinie 23:30 (15:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek pierwszej serii anime Assassins Pride zatytułowany „Testament pewnego szkieletu”. „Dziewczęta z Akademii Świętej Friedeswiede udają się na wycieczkę szkolną do podziemnego miasta, Shangarty, z którego pochodzi nauczycielka Elise, Rosetti. Na miejscu okazuje się, iż w przeszłości w tym tajemniczym miejscu misję wykonywał Kuufa. Czym są wizje i głosy, które nawiedzają Melidę, i w jaki sposób łączą się z przeszłością Rose, incydentem sprzed kilku lat oraz senseiem?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w czwartek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.11.2019

[anime] Assassins Pride 07: „Brak znaków na niebie i ziemi”.

Już 21 listopada o godzinie 23:30 (15:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 07. odcinek pierwszej serii anime Assassins Pride zatytułowany „Brak znaków na niebie i ziemi”. „Melida Angel, dziedziczka głównej gałęzi rodu i uczennica wampira, dostrzega, że relacje Rosetti i Kuufy zaczynają niepokojąco się ocieplać i para nauczycieli ma się ku sobie. Dziewczyna, by nie pozostać w tyle, prosi swojego senseia, by poszedł z nią na randkę...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w czwartek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.11.2019

[anime] Assassins Pride 06: „Szara wiedźma”.

Już 14 listopada o godzinie 23:30 (15:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 06. odcinek pierwszej serii anime Assassins Pride zatytułowany „Szara wiedźma”. „Po powrocie z turnieju w siostrzanej szkole, Akademii Świętej d'Autriche, relacje dwóch księżniczek, złotej - Melidy, oraz srebrnej - Elise, wracają do normalności, dziewczynki znów traktują się jak siostry. Niestety, w reakcji na lakoniczny raport Kuufy, do szkoły przysłana zostaje ponownie Black Madia, tym razem w roli nauczycielki...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w czwartek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.11.2019

[anime] Assassins Pride 05: „Złota księżniczka i srebrna księżniczka”.

Już 7 listopada o godzinie 23:30 (15:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 05. odcinek pierwszej serii anime Assassins Pride zatytułowany „Złota księżniczka i srebrna księżniczka”. „By doprowadzić do starcia dwóch przyjaciółek, należącej do bocznej gałęzi Elise z Melidą z głównej rodziny, Othello podmienia witraż i doprowadza do siostrzanego pojedynku w turnieju o tytuł bogini księżyca, Luny Lumiere! Czy w finałowym sprawdzianie, bitwie battle royale, zgodnie z zapowiedzią Eli, która zadeklarowała się umyślnie przegrać, zwycięży złota księżniczka, a może jednak coś pójdzie nie tak i wiktorię odniesie srebrna?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w czwartek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 31.10.2019

[anime] Assassins Pride 04: „Dwie dziewczyny w zamku łańcuchów”.

Już 31 października o godzinie 23:30 (15:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 04. odcinek pierwszej serii anime Assassins Pride zatytułowany „Dwie dziewczyny w zamku łańcuchów”. „Dzięki wsparciu Kuufy młoda dziedziczka rodu Angel unika śmierci z rąk nasłanych przez głowę rodziny członków grupy Guild Grimfice. Tymczasem organizacja Kuufy wysyła zamaskowanego skrytobójcę, Black Madię, by odkrył, jaki sekret skrywa nauczyciel i jego uczennica...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w czwartek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 24.10.2019

[anime] Assassins Pride 03: „Poza punkt krytyczny”.

Już 24 października o godzinie 23:30 (16:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 03. odcinek pierwszej serii anime Assassins Pride zatytułowany „Poza punkt krytyczny”. „Po porażce ze swoją kuzynką w drugiej rundzie turnieju, Melida wraca do ciężkich treningów z Kuufą, by przygotować się do walk z innymi szkołami i zaimponować ojcu. Gdy trwają przygotowania do zbliżającego się festiwalu, podczas którego dziewczęta z Akademii Świętej Friedeswiede mają wziąć udział w paradach i tańcach, pojawia się tajemniczy, zabandażowany mężczyzna...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w czwartek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.10.2019

[anime] Assassins Pride 02: „Gdy zmienia się jej świat”.

Już 17 października o godzinie 23:30 (16:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 02. odcinek pierwszej serii anime Assassins Pride zatytułowany „Gdy zmienia się jej świat”. „Kufa odkrywa, że Melida pochodzi z romansu jej matki i nie jest biologiczną córką głowy rodu, Felgusa Angela, co oznacza dla dziewczyny wyrok śmierci. Mimo tego skrytobójca Vampir postanawia jej nie zabijać, by przekonać się na własne oczy, jak sobie poradzi. Ryzykując życiem, pomaga jej przebudzić manę, jednakże oboje będą musieli zmierzyć się z bezwzględnym arystokratycznym światem...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w czwartek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.10.2019

[anime] Assassins Pride 01: „Litość zabójcy”.

Już 10 października o godzinie 23:30 (16:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 01. odcinek pierwszej serii anime Assassins Pride zatytułowany „Litość zabójcy”. „Świat, w którym jedynie arystokracja posiada moc pozwalającą im na podjęcie walki z potworami, manę. Kuufa Vampir to młody, pochodzący z rodziny książęcej chłopak, któremu zostaje powierzona rola nauczania szlachcianki, Melidy Angel. W sekrecie jednak, jeśli dziewczyna okaże się nie mieć talentu do many, zgodnie z instrukcjami jej nauczyciel ma ją zamordować...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w czwartek wieczorem. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.10.2019

[anime] Anime Assassins Pride.

Assassins Pride to anime studia EMT Squared z gatunku magia, akcja, fantasy, oparte na powieści light novel autorstwa Amagiego Keia. Akcja toczy się w świecie, w którym jedynie arystokracja posiada moc pozwalającą im na podjęcie walki z potworami, manę. Kuufa Vampir to młody, pochodzący z rodziny książęcej chłopak, któremu zostaje powierzona rola nauczania szlachcianki, Melidy Angel. W sekrecie jednak, jeśli dziewczyna okaże się nie mieć talentu do many, zgodnie z instrukcjami jej nauczyciel ma ją zamordować...Na tę chwilę brak danych co do długości pierwszej serii, jednakże prawdopodobnie będzie trwała jeden sezon (12-13 odcinków). Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia.

Dodano: 13.09.2019
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.